| Power | 220V/380V |
|---|---|
| Color | Customize |
| Humidity Range | 20%~98% |
| Refrigerater | French Tecumseh |
| Fluctuation | ±0.5°C ±2.5%RH |
| Warranty | 12 Months |
|---|---|
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | LY-2150 |
| Keyword | Temperature And Humidity Equipment |
| Volume | 150L |
| Material | #SUS 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Refrigerater | French Tecumseh |
| Color | White And Blue |
| Temperature Range | -70/-40~150C |
| Humidity Range | 20%~98% |
| Material | #SUS 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Controller | Touch Screen Programmable Controller |
| UV Lamp | UVA/UVB/UVC |
| Function | UV, Water Spray, Condensation |
| Temperature Range | RT+10°C~70°C |
| Accuracy | ±0.5°C, ±2.5%RH |
|---|---|
| Power | 2.2KW |
| Protection Class | IP57 |
| Voltage | 220V, 380V, 240V, 110V |
| Temperature Range | -70°C~150°C |
| Accuracy | ±0.5°C |
|---|---|
| Power | 1.2KW |
| Protection Class | Ip56 |
| Voltage | 220V, 380V, 240V, 110V |
| Controller | LCD Touch Screen |
| Dimension(L*W*H) | 1200*620*550mm |
|---|---|
| Warranty | 12 Months, 1 Year |
| Power Source | 1 Phase, AC 220V/330V |
| Certificate | CE ISO |
| Voltage | 220V/380V |
| Product Name | Liyi Mini Climate Change Temperature Chamber |
|---|---|
| Cable Port | External Power |
| Compressor | Original France Tecumseh |
| Refrigerant | Environmental Friendly R23/404a |
| Controller | Programmable LCD Touch Screen |
| Product Name | Liyi Mini Climate Change Temperature Chamber |
|---|---|
| Cable Port | External Power |
| Compressor | Original France Tecumseh |
| Refrigerant | Environmental Friendly R23/404a |
| Controller | Programmable LCD Touch Screen |
| Accuracy | ±0.5°C; ±2.5%RH |
|---|---|
| Power | 850w |
| Protection Class | Ip56 |
| Voltage | 220V, 380V, 240V, 110V |
| Temperature Range | -40~150°C |