| Volume | 150L, 250L, 350L, 500L, 1000L, 1500L Or Customize |
|---|---|
| Temperature Range | 0-70℃ |
| Humidity Range | 30%~95% |
| Controller | PID Or Touch Screen |
| OEM | OEM Offered |
| Warranty | 12 Months,1 Year |
|---|---|
| Customized Support | ODM, OEM |
| Material | #SUS 304 Stainless Steel |
| Refrigerater | French Tecumseh |
| Temperature Range | -70~150C |
| Material | 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Volumn | 150L |
| Voltage | 3 Phase 380V |
| Accuracy | 0.5℃ ±2.5%RH |
| Inner Size W×H×D(cm) | 50×60×50 |
| Warranty | 12 Months, 12 Months |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Power | Electronic, 220V/380V |
| Color | Customize |
| Humidity Range | 20%~98% |
| Material | #SUS 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Controller | TATO |
| Refrigerater | French Tecumseh |
| Color | Customize |
| Temperature Range | -70~150C |
| Material | 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Volumn | 408L |
| Voltage | 3 Phase 380V |
| Warranty | 1 Year |
| Compressor | Tecumseh |
| Volume | 500L, 1000L, 1500L Or Customize |
|---|---|
| Temperature Range | 0-70℃ |
| Humidity Range | 30%~95% |
| Controller | PID Or Touch Screen |
| OEM | OEM Offered |
| Power | Electronic |
|---|---|
| Controller | LCD Touch Screen |
| Temperature Uniformity | ≤2°C |
| Temperature Deviation | N: ≤±2°C |
| Humidity Uniformity | ≤2°C |
| Warranty | 12months, 1year |
|---|---|
| Customized Support | ODM, OEM |
| Humidity Range | 20%~98% |
| Certification | ISO, CE |
| Power | Electronic, 220V/380V |
| Material | 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Volumn | 150L |
| Voltage | 3 Phase 380V |
| Accuracy | 0.5℃ ±2.5%RH |
| Temperature Range | -40°C~150°C/-70°C~150°C |