| Power | 220V/380V |
|---|---|
| Color | Customize |
| Humidity Range | 20%~98% |
| Refrigerater | French Tecumseh |
| Fluctuation | ±0.5°C ±2.5%RH |
| Warranty | 12 Months, 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM |
| Power | Electronic |
| Inner Size(cm) | 40x50x40 |
| External Size(cm) | 93x155x95 |
| Power | 220V/380V |
|---|---|
| Color | Customize |
| Humidity Range | 20%~98% |
| Refrigerater | French Tecumseh |
| Fluctuation | ±0.5°C ±2.5%RH |
| Power | 220V/380V |
|---|---|
| Color | Customize |
| Humidity Range | 20%~98% |
| Refrigerater | French Tecumseh |
| Fluctuation | ±0.5°C ±2.5%RH |
| Material | 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Inner Size | Any Size Can Be Customized |
| Controller | Touch Screen Programmable |
| OEM | Offered |
| Voltage | 220V Or 380V |
| Material | 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Inner Size | 500*600*500mm |
| Controller | Touch Screen Programmable |
| OEM | Offered |
| Voltage | 220V Or 380V |
| Temperature Range | -40°C~150°C(can Be Customized) |
|---|---|
| Refrigerater | French Tecumseh |
| Humidity Range | 20%~98% R.H |
| Capacity | 80L (or Customize) |
| Fluctuation | ±0.5°C ±2.5%RH |
| Material | 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Inner Size | 100*100*80cm |
| Controller | Touch Screen Programmable |
| Voltage | 3 Phase 380V |
| Temperature Range | -40°C~150°C/-70°C~150°C |
| Accuracy | 0.5℃ ±2.5%RH |
|---|---|
| Temperature Range | -40°C~150°C/-70°C~150°C |
| Cooling Method | Water Cooled |
| Material | 304# Stainless Steel |
| Inner Size | 225L |
| Warranty | 12 Months |
|---|---|
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic, 380/ 220V AC±10% 50/60Hz |
| Controller Brand | TATO |
| Temp&Humi Fluctuation | ±0.5℃;±2.5%RH |