| Inner Size | AB Chamber Different Size, All Customize |
|---|---|
| Controller | Touch Screen Programmable |
| Voltage | 380V |
| Compressor | Scroll Compressor |
| Temperature Range | -40~+150°C(both Chamber) |
| Inner Size | AB Chamber Different Size, All Customize |
|---|---|
| Controller | Touch Screen Programmable |
| Voltage | 380V |
| Compressor | Scroll Compressor |
| Temperature Range | -40~+150°C(both Chamber) |
| Inner Size | AB Chamber Different Size, All Customize |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Temperature Range | -40~+150°C(both Chamber) |
| Delivery | Full Set Delivery |
| Controller | Touch Screen Programmable |
| Inner Size | AB Chamber Different Size, All Customize |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Temperature Range | -40~+150°C(both Chamber) |
| Delivery | Full Set Delivery |
| Controller | Touch Screen Programmable |
| Inner Size | AB Chamber Different Size, All Customize |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Temperature Range | -40~+150°C(both Chamber) |
| Delivery | Full Set Delivery |
| Controller | Touch Screen Programmable |
| Inner Size | AB Chamber Different Size, All Customize |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Temperature Range | -40~+150°C(both Chamber) |
| Delivery | Full Set Delivery |
| Controller | Touch Screen Programmable |
| Inner Size | AB Chamber Different Size, All Customize |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Temperature Range | -40~+150°C(both Chamber) |
| Delivery | Full Set Delivery |
| Controller | Touch Screen Programmable |
| Material | 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Volumn | 225L |
| System | Balanced&Humidity Control System |
| Accuracy | 0.5℃ ±2.5%RH |
| Temperature Range | -40°C~150°C/-70°C~150°C |
| Material | 304# Stainless Steel |
|---|---|
| Controller | Touch Screen Programmable |
| Compressor | Tecumseh |
| Temperature Recovery Time | Less Than 5min |
| Inner Size | 400*500*400mm (can Customize) |
| Inner Size | AB Chamber Different Size, All Customize |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Temperature Range | -40~+150°C(both Chamber) |
| Delivery | Full Set Delivery |
| Controller | Touch Screen Programmable |